Dünyanın Bütün Çocuklarının Güzel Giyinebileceği Bir Gelecek Hayal Ediyoruz…

Necixs Tekstil, özgün markası Necix’s ile, 0-6 yaş grubu bebek-çocuk kategorisinde, her yıl yeni koleksiyon tasarımlarını 5 milyon adet üretime geçirerek, Türkiye’ye ve dünyanın birçok noktasına ulaştırıyor!

Necixs Tekstil

2010 yılından beri kendi markasıyla tasarım ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren firmamızın uzmanlığı, hızla büyüyen bebek sektörünün 0-6 yaş grubuna yönelik giyim-tekstil ürünleri üzerinedir. Başarımızın sırrı; doğru insan gücü, doğru planlama, doğru organizasyon ve doğru Ar-Ge çalışmalarına kadar tüm unsurların bir bileşimidir.

Tasarım

Necixs Tekstil, alanında uzman ürün tasarım ekibiyle, her yıl 500 den fazla farklı model içeren koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunar…

Ürün tasarımlarında kendi uzmanlık bakış açısının yanı sıra, Türkiye ve dünyadaki bebek-çocuk sektörü gelişmelerini ve yeniliklerini yakından takip ederek ilerler.

Türkiye’nin en yetkin “moda eğitim platformu” İstanbul Moda Akademisi (İMA) ile sürdürdüğü işbirlikleriyle uluslararası standartlarda, modayı 360 derece ele alan global anlayışı benimser.

New York Merkezli trend tahmin şirketi WSGN üyeliğiyle dünya trendlerini yakından takip ederek alanında öncü olmayı hedefler.

CLO 3D Design ve daha birçok öncü teknolojilerle önceden modellenen ürünlerini, üretime girmeden önce müşterilerinin beğenisine sunar.

Pazarlama

Tasarımını yaptığımız ürünler, OEKO-TEKS ve EAC sertifikalarına sahip, organik ve zararlı maddeler içermeyen kumaşlar kullanılarak, yüksek üretim kapasiteli onlarca firma aracılığıyla üretime sokulur.

Yılda 5 milyon adet üretime ulaşan ürünlerimiz, %30 yurt içinde büyük toptancı gruplara, %70 yurt dışında 30’u aşkın ülkeye toptan olarak pazarlanır.

CLO 3D Logo

Tasarımlarımız CLO 3D ile önceden modellenmektedir.

Yurt İçi Bayilerimiz

İstanbul

Ankara

Bursa

Denizli

Diyarbakır

Hatay

Gaziantep

İzmir

Konya

Yurt Dışı Bayilerimiz

Almanya

Azerbaycan

Fas

Irak

Kazakistan

Nijerya

Polonya

Suudi Arabistan

Yunanistan

Yemen

Ukrayna

Rusya

Cezayir

Libya

Nijerya

Pakistan

Özbekistan

Kazakistan

Beyaz Rusya

Macaristan

Fransa

Kenya

Necixs desk mobile

Toptan Ve Parekende Çözümlerimiz İçin Bize Ulaşın.

Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2. Kibar Sk. 29/1, 16300 Yıldırım/Bursa

5 + 6 =